SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 92m2 ne shitje ne Mati 1 !DELTA
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
92 m²
ID e produktit :
190604
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 92m2 ne shitje ne Mati 1.
Banesa ndodhet ne katin e VIII-te dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-2 Dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon
Banesa shume mire te organizuar ne objektin me te mire ne Prishtine me siperfaqe te ndryshme.
Banesat jane te gatshme ne qershor 2018, kontrata behet menjeher te noteri dhe fleta poseduese del menjeher (Pronari pranon edhe kompenzim me vetur).

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »