SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa te Komuna vjeter
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
190607
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa te Komuna vjeter. Banesa gjindet ne katin 5 dhe posedon;-Sallon Kuzhinë-1 Dhom gjumi-Banjo-Koridor-Terracë-E Mobilume-750€ m2-Tel; +383/45-411-447

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Home
Prishtinë
+37745411447
Xhamia e Llapit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »