SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm banesen në shitje në lagjen Mati I (Tregtia)
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
86 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
190615
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm banesen në shitje në lagjen Mati I kompleksi Tregtia 86m2
Banesa posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dy dhoma gjumi
*Dy banjo
*Ballkon të madh me depo
Banesa ka një pamje të bukur nga qyteti dhe ka pamje nga te dy anët
Cmimi 85000 euro (diskutushem)
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »