SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Fushe Kosove ( Kodi : 514/18 )
Çmimi :
€32,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
69 m²
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
190617
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje Banesen ne Fushe Kosove
Banesa gjendet ne Fushe Kosove ne Lagj.Dardania
Banesa eshte ne Katin e 3-te dhe ka siperfaqe prej 69 m2
Ka Sallon me kuzhine , 1 dhome gjumi, banjo, ballkon si dhe garazhe, gjithashtu eshte e Mobiluar dhe me kuzhine

Cmimi eshte : 32,000 E
(perveq kesaj benjme edhe ndrrim )

Per me shume info kontakto: +383 46 12 10 30 Ose +383 46 12 10 33
Email : Jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »