SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Trojet ne Gjilan ( Kodi: 515/18 )
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
ID e produktit :
190618
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje Troje
Shiten 4 Troje me 3.80 Ari ne Gjilan te Ish therrtorja
Nr te parcellave jane : 00997-1 dhe 00996-7
Cmimi eshte 8,500E Ari
(Bejme ndrrim)
Per me shume info kontakto: +383 46 12 10 30 ose +383 46 12 10 33
Ose Email: Jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »