SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet shtepia 200m2 ne shitje ne Mati 1 !DELTA
Çmimi :
€200,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
190626
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtepia 200m2 ne shitje ne lagjen "Mati 1" afer Shkolles Amerikane
Shtepia eshte 2.5 kate dhe posedon hapsire prej 3.6 ari ne total duke perfshire edhe shtepine
Ka ngrohje qendrore me plin, si dhe rezervar prej 2000 litra uje ne rast te nderprerjes se furnizimit hyn ne funksion
Po ashtu vlen te ceket se ka dy hyrje dalje, vendparking jashta gardhit
Me kete renditje tre dhoma gjumi, nje sallon te madh, kuzhinen, nje paradhome, tre banjo
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »