SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet per shitje banesa 56m2 ne Aktash !DELTA
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
ID e produktit :
190633
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per shitje banesa 56m2 ne Aktash afer OSBE se.Banesa ka sallon me kuzhine ,2 dhoma gjumi dhe banjo. Siperfaqja eshte e llogaritur me e vogel faktike i ka me shume
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777
Per t'i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »