SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP SHETË BANES 88m2 komplet moniluar me 3dhoa gjumi dhe garazhdë e podrumë
Çmimi :
€88,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Mars '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
88 m²
ID e produktit :
190639
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP SHETË BANES 88m2 me 3 dhoma të Gjumit +20m2 Podrumë dhe Garazhdë ne objektin banesorë DELTA HOME VIP Shetë banesen kompletë të mobiluar me 3 dhoma gjumi .Banesa posedon 88 m2Banesa posedon garazhdë&Podrumë 20m2Banesa posedon liftë Banesa eshtë ne katin e -9- me super pamje RENDITJA E BANESES 3- Dhoma të gjumit 1- Sallonë 1- Kuzhinë 1- Shajzë(Depo) 1- Banjo madhe 1- Wc 1- Terasë (Ballkonë) 2- Koridora1- Podrumë 1- Garazhdë Banesa ka pamje profekte fenomenale piktoreske nga natyra bjeshkët Banesa posedon nxemje qendrore Banesa posedon Hoxhakë ekstra Banesa posedon rezervarv per uj 24/orë Banesa posedon mirëmbajtje kamera Vezhgimi dhe sigurim 24/or Banesa posedon dukumentat 1/1 Banesa ka rendë shtepijak dhe pastrimë,te koridoreve te hyrjeve te shkallave non stop. Andaj ju qe deshironi ta keni nje super banes me super renditje me 3 dhoma te fjetjës komplet te mobiluar ja mundesija per ju Qmimi vetem 88 mij euro kompletë me mobile me podrumë dhe me Garazhdë .----- A G E N C Y - H O M E - V I P --------Të interesuarit mund të më kontaktojnë .Ne +386-49-699964 viber tango WhatsApp . Ne +377-44-699964 viber tango WhatsApp . Ne Skype Agency home vip Kosovo Ne facebook Home Vip-a Ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »