SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Dardani kati 3, 73m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:22
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
73 m²
ID e produktit :
190650
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Dardania Prishtinë, siperfaqja 73m2 kati 3, renditja, 2 dhoma gjumi, dhom neje me kuzhin dhe tryezari, ballkon, banjo, toalet, ngrohje me termokos, çmimi me marvshje. 049899002Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Future Invest
Prishtinë
045799979
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »