SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap lokalin me qira
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
8 Mars '19
Madhësia :
25 m²
ID e produktit :
190654
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap lokalin me qira.

Lokali posedon edhe banjon dhe eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesore. Lokali ka qasje/hyrje ne te dy anet e objektit banesor.

Adresa: Rr. Rifat Berisha; te banesat e bardha ne Breg te Diellit; objekti mes platose A5 dhe A7-Prishtine (afer fushes sportive).

Tel: 049-300-431 dhe 044-303-087
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
049-300-431
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »