SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia me dy lokale
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
Madhësia :
320 m²
ID e produktit :
190677
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia e cila gjendet ne lagjen Bazhdarhane ne afersi te Kullat .
Eshte 4 ari , oborr perpara po ashtu mbrapa , garazha.
Sistemi eshte me nxemje qendrore .
Kati Perdhese : Kuzhina , Podrumi i madh , Wc , dhe shpajzi
Kati hyres : Dhoma
Kati i pare : Sallon , Kuzhine , Banjo ,WC dhe shpajzi
Kati i dyte : 2 Dhoma
Kati i trete : 3 Dhoma , Banjo dhe WC

Per me shume info ju lutem kontaktoni.
Informata rreth publikuesit
Arel
Prizren
043 995 555
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »