SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SUPER ÇMIM!!!!! Shitet Shtepia super moderne!!!!
Çmimi :
€89,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
2
Madhësia :
360 m²
ID e produktit :
190691
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Super cmim!!!!! Shitet Shtepia super moderne me super cmim!!!!! Shitet Shtepia moderne ne lagjen ish Gavran(Dardania) 350metra afer shkolles fillore Selami Hallaqi dhe 150 metra afer Qerdhes se posa ndertuar ne Gavran(Dardani) tek parku. Shtepia posedon 2 kate me mbi 360m2 banim Kati i pare ka nje sallon super modern me mbi 120 meter2. Kuzhine Banjo e madhe Kuzhin verore (depo) Garazh Koridor i madh Kati i dyte ka 4 dhoma gjumi dhe 2 dhoma te pa perdoruna Banjo e madhe Koridor i madh Per me shume info na kontaktoni dhe ne cdo kohe mund te na vizitoni!!!!

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardian
049200888
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »