SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Qender-Mrapa Teatrit
Çmimi :
€340.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
190696
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira ne Qender-Mrapa Teatrit, banesa gjendet ne katin e 2-te, eshte komple te mobiluar, ndertesa ka lift funksional, 85m2
Banesa ka kete renditje:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- dy banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 340€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 333 511
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
044333511
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »