SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shtepi ne gjakov / qabrat
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '13
ID e produktit :
19070
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shtepijen ne Qabrat, shtepija i ka 5 ari vend, 4 dhoma tfjetjes, salloni, banjo/wc, nje wc perjashta ne oborr, nje bunar ne oborr, kronin ne oborr, e rrethume nzit me dyr thjekrit, shpija esht pak e vjeter ka nevoj me bo merhamet pak, shpija ka podrum dhe 2 dhoma jon ne podrum. qimi esht 37 000 euro un i paguj shperblimmet per mi qit ne emer ati qe e blen.Kontaktoni ose ne telefon ose ne email

shemi_istrefi@hotmail.com

ose

f_sahitaj@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
shemsi
Gjakovë
+46765947756
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »