SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BANESEN NE FUSHKSOVE-TE BARNATORJA JONI
Çmimi :
€25,900.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
53 m²
ID e produktit :
190709
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen 53m2, e cila gjindet ne lagjen Mihal Grameno ne Fushkosove, pak pertej furres Evropa dhe barnatores Joni. Banesa e shte ne perfundim, e ndertuar nga "Model Slovenia" gjindet ne katin e 3, dhe ka kete renditje:
- Sallon dhe kuzhin ,
- Dhomë gjumi ,
- banjo ,
- ballkon ,
Me pamje nga jugu , banesa e re , me leje ndertimi, kur te perfundohet i del edhe fleta poseduese!

kontakti:
044 433 667
+38344433667 viber
o.ko
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »