SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë Exluzive me Qira ne Kalabri te Nazi
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
24 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
190728
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj banesën me Qira në Kalabri te Kullat e Arabve , Restaurant Nazi, objekt cilesor me hapsirë parkingu.

Banesa është në katin e 8 të komplet e mobiluar!

Përshkrimi i banesës:

►Sallonin me Kuzhin,
►2 Dhomë te Gjumit,
►Banjo,
►Korridor
►2 Ballkona.

Banesa është e Renovuar komplet dhe e mobiluar me Mobilje te reja !

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel: 045505 723

049 622 300 edhe ne viber

e-mail: access-ks@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
access
Prishtinë
049622300
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »