SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BANESEN NE FUSHE KOSOVE - TE FURRA EVROPA^
Çmimi :
€34,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
190734
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne Fushe Kosove me saktesishte ne rr. Dardania te Furra Evropa, banesa gjindet ne katin e 4 dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
dy dhoma gjumi
koridor
teras
banjo
shapjz

Banesa ka fletposeduese, ndertim i Dino Company..

Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!
044 433 667
+383 44 433 667 - viber
email: search-agency@live.com
o.rra
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »