SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 200m2 ne 3.63 ari ne lagjen Matiqan
Çmimi :
€105,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
Viti i ndërtimit :
1992
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
19074
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 200m2 ne 3.70 ari ne lagjen Matiqan. Shtepia eshte dy kateshe, dhe ka mundesi vazhdimi te nenkulmit. Ka hapesira te organizuara shume mire me kete renditje:
KATI I PARE
- dhome e dites e madhe rreth 30m2
- kuzhina me trapezari
- dhome
- koridor
- banjo
KATI I DYTE
- dhome e gjumit per prind e madhe 30m2, ka mundesi ndarje ne dy dhoma
- 2 dhoma per femije
- koridori
- banjo
- ballkon
Poashtu ka oborr te rregulluar dhe vend per parking. Posedon dokumentacion te rregullt.
Qmimi eshte 105.000 euro, pa mobilje. qmimi i diskutushem.

AGJENSIONI DION
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber 00377 44 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »