SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Arberi Moderne 120m2 banim dhe 60m2 Teras
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
190752
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet banesa me qira ne lagjen Arberia ne afersi te Katastrit, siperfaqja 120m2 banim 60m2 terase, kati 5-t, renditja, 3 dhoma gjumi, ( 2 banjo te integrume ne 2 dhoma gjumi ), dhom neje me kuzhin, banjo ne koridor, teras e madhe, per momentin banesa esht e pa mobiluar vetem kuzhin te montuar por sipas kerkeses mund te mobilohet, çmimi pa mobile 450 € . 049899002
Informata rreth publikuesit
Future Invest
Prishtinë
045799979
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »