SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet urgjentisht pllaci me 4 ari ne qender te Vitis
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '13
ID e produktit :
19076
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pllaci me 4 ari ne qender te vitis. Pllaci ka kushte te pershtatshme per banim ka uj, kanalizim, rrym, rrjet kabllore afer ketij pllaci eshte spitali shkolla dhe markete te ndryshme. per me shum kontaktoni 044 324 669. (nuk eshte kjo ne foto)
Informata rreth publikuesit
Annd
Viti
044 324 669
Viti [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »