SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm shtëpin me qera në lagjen Mati I afer shkolles Milienium
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
150 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
190778
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Shtëpin me qera në lagjen Mati I afër shkollës Milenium.
Shtëpia është e gjitha e mobiluar dhe ka nxemje qendrore e dedikuar me Naft, mirpo mund të bëhet edhe me rrym ose dru e thëngjill.
Shtëpia posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Pesë dhoma gjumi
*Dy banjo
*Dy Garazhda
*15 ari oborr
Cmimi 800 euro
Code 10000
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »