SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera ne Qender te Prishtines
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
190787
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka nje dhome gjumi,dhome dite,kuzhinen si dhe dy terrasa.Eshte shume e pershtatshme pasi gjindet ne katin e dyte,me kuadrature prej 65m2.Ka nxemje qendrore nga termokosi.E preferuar per familjare.
Informata rreth publikuesit
Shpëtim
Vushtrri
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »