SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 50m2 me qira te Muhaxheret !DELTA
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
190804
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 50m2 me qira te "Muhaxheret"
Ndodhet ne katin e peste te banimit me ashensor funksional, posedon- dhome gjumi, sallon me kuzhine, banjo dhe terrase me pamje panoramike te qytetit te Prishtines
Ofrohet per afatgjate familjare ose cift
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »