SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 50m2 me qira ne Rrugen C !DELTA
Çmimi :
€290.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
190807
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 50m2 me qira ne "Rrugen C" apo me saktsisht ne kompleksin Tregtia
Ndodhet ne katin e shtate te banimit me ashensor funksional me chip, ka kete renditje- dhome gjumi, sallon, kuzhine, banjo dhe ballkon, eshte e mobiluar komplet me stil e shije, posedon parkingun apostafat per banoret e kompleksit jashta objektit
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »