SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet kat shtepie 100m2 me qira ne Rrugen C !DELTA
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
190808
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet kat shtepie 100m2 me qira ne "Rrugen C"
Ndodhet ne katin e pare te banimit, posedon oborr te perbashket ndersa hyrje te veçantë
Ka te gjitha mjetet teknike funksionale duke perfshire edhe enelaresen,me kete renditje- nje dhome gjumi, sallon te madh(qendrim ditor) mund te modifikohet me nje dhome gjumi ekstra ne baze te kerekeses suaj, banjo, dhe ballkon
Hapisre te jashtme parkingu dhe oborrin me nje natyre te mirembajtur vetem per relax
Çmimi 700€ ne te perfshihen edhe shpenzimet komunale, ofrohet per nderkombetare me qendrim afatgjate
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »