SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 64m2 me qira ne Mat 1 !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
190809
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 64m2 me qira ne "Mati 1" afer banesave te Standardit ne udhen qe te dergon per Mat
Ndodhet ne katin e pare te banimit e mobiluar plotsisht me stil e shije, ofrohet per here te pare me qira
Posedon- nje dhome gjumi, sallon, kuzhina, tryezaria, paradhome dhe nje banjo ne banese eshte e instaluar edhe nxemja qendrore
Ofrohet per qendrim afatgjate cift ose familjare me menyren e pageses permes nje qira avans (depozite)
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »