SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 62m2 me qira ne Emshir !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
ID e produktit :
190810
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 62m2 me qira ne "Emshir" ne kompleksin EXDC2
Ndodhet perball fakultetit te UBT ne katin e katert te banimit me ashensor funksional, ofron akomodim dhe komoditet te larte ndersa banesa posedon dhome gjumi, salloni, kuzhina me tryezari, banjo dhe ballkon
Ofrohet per cift ose familjare me qendrim afatgjate, me menyren e pageses me nje qira avans(depozite)
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »