SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 72m2 me qira ne Bregun e Diellit !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
ID e produktit :
190811
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 72m2 me qira ne "Bregun e Diellit" kompleksi Famis
Banesa ofron komoditet te larte dhe eshte e mobiluar me stil e shije ne menyre luksoze
Ndodhet ne katin e trete te banimit me ashensor funksional, ndersa ka kete renditje- dhome gjumi, salloni me kuzhine, banjo dhe ballkon
Ofrohet me menyren e pageses nje qira avans (depozite) objekti eshte i vezhguar nga kamerat dhe ka parking te mjaftueshem ne hapsiren jashta baneses
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »