SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet zyra 70m2 me qira ne Qender !DELTA
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
190812
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet zyra 70m2 me qira ne "Qender" ose me saktesisht mbrapa fakultetit Ekonomik ne nje lagje me ndriçim publik dhe uje 24hr
Ndodhet ne katin e pare dhe posedon- dy hapsira pune, nje nyje sanitare, kuzhinen dhe ballkonin
Ofrohet per veprimtari te ndryshme si programera, dizajn, kontabilitet etj, me qendrim afatgjate, çmimi i diskutueshem
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »