SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 75m2 ne shitje ne Lakrishte !DELTA
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
190814
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 75m2 ne shitje ne "Lakrishte" mbrapa ProCredit Bank
Ndodhet ne kati ne dymbedhjete te banimit me ashensor funksional, Ka kete renditje- dy dhoma gjumi, salloni me kuzhine, banjo, ballkon dhe shpajzin
Posedon dokumentacion te rregullt te gatshem per perkthim te menjehershem
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »