SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 73m2 ne shitje te Xh. e Llapit !DELTA
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
73 m²
ID e produktit :
190815
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 73m2 ne shitje te "Xhamia e Llapit" banesa ndodhet kapt me shkollen "Emin Duraku"
Ndodhet ne katin e katert te banimit(pa lokale) posedon ashensor, dhe ka kete renditje- dy dhoma gjumi, salloni, kuzhina, banjo dhe ballkoni
Posedon dokumentacion te rregullt te gatshme per perkthim te noteri, çmimi i diskutueshem
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Xhamia e Llapit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »