SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi luksoze për shitje në lagjen MATI 1
Çmimi :
€400,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
Madhësia :
720 m²
Viti i ndërtimit :
2004
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
190818
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
540 m² | 3 KATE | 400,000€

○○○

Shtëpia ndodhet në lagjen Mati 1, rruga Ndue Perlleshi.
540 m² banim, të ndarë në tre kate me nga 180 m², të organizuara në dhomë dite dhe kuzhinë, nga dy dhoma gjumi dhe banjo.
Kati përdhesë gjithashtu 180 m², i organizuar në garazhë për tre vetura, hapësira për sistemin e ngrohjës qëndrore, dy hapësira të ndara dhe një banjo.
Shtëpia posedon gjithashtu 5 ari oborr.

Çmimi është i negociueshëm!

Për më shumë informacion: +386 49 705 904
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »