SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 73 m² për shitje në Qendër me Çertifikatë Pronësie
Çmimi :
€109,500.00
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
73 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
190821
0 Shpërndarje
Përshkrimi :

73 m² • Dhomë Dite • Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi • Banjo

Banesa ndodhet në një objekt afarist-banesorë në rrugën Luan Haradinaj në qendër të qytetit afër NEWBORN.

Është në katin e gjashtë (6) të banimit. Hapësira prej 73m² është e ndarë në dhomë dite, dy dhoma gjumi të mobiluara në tërësi, kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet (të ndarë nga dhoma e ditës) banjo të kompletuar dhe ballkon me pamje drejtë pallatit të rinisë.

Banesa posedon klimë elektrike dhe ngrohje qendrore nga Termokos, gjithashtu çertifikate pronësie (fletë poseduese).

Objekti është i pajisur me lift.

Lokacioni: goo.gl/maps/LxYpNXiTbHv 

Çmimi 109,500€ (i negociueshem)Kontakti: +386 49 705 904 

primmogroup@gmail.com

web.facebook.com/primmogroup 

#primmo #primmoshitje #patundshmeri #realestate #banesa
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »