SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 44 m² për shitje në lagjen e Muhaxherëve
Çmimi :
€37,655.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
44 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
190822
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
44 m² | 1+1 | Kati 1 | 37,655€

○○○

Banesa ndodhet në lagjen e Muhaxherëve, në një objekt banesor në proces ndërtimi, atraktiv dhe me arkitekturë bashkohore, i veçantë për nga pamja dhe për nga funksioni. Me organizim dhe hapësira komode për jetesë. Me ambiente të këndshme për pushim dhe relaksim. Mundësi parkimi si brenda poashtu edhe jashtë objektit.
Është në katin e parë (1) të banimit. Ka hapësirë prej 44.3m², e cila është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë (me mundësi ndarje të dhomës së gjumit) banjo dhe terasë.

Çmimi: 37,655€

Kontakti: +386 49 705 904

primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoshitje #patundshmeri #realestate
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »