SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 300m² për shitje, Qagllavicë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
190824
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia është tre kate, me hapësirë totale 300m² dhe përbërje nga:
Dhomë dite | Kuzhinë | Tryezari | Shtatë dhoma gjumi | Tre banjo

* Hapësira e oborrit është 11.6 ari
* Çmimi me marrëveshje

Kontakt: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Qagllavicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »