SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kat shtëpie për qira në Aktash
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
190826
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
75 m² | 1+1 | Kati 2 | 400€

○○○

Shtëpia ndodhet në lagjen Aktash, në rrugën Rexhep Mala, është kati i dytë (2) i shtëpisë, me hyrje të veqantë. Hapësirë prej 75 m², e cila është e ndarë në dhomë dite, kuzhinë (të ndarë nga dhoma e ditës), dhomë gjumi, banjo dhe dy terasa. E mobiluar tërsishtë me të gjithë elementet e nevojshme. Ngrohje qendrore me sistem elektrik, kamin, klim elektrike, posedon oborr dhe hapësirë të gjelbëruar, gjithashtu hapësirë parkimi për dy vetura brenda në oborr.
○○○
The house is located near Aktash, Rexhep Mala street. It's the 2nd floor, with a separate entrance, space of 75 sqm, divided into a living room, kitchen (separated from the living room), one bedroom, one bathroom and two terraces. It's fully furnished with all the necessary needs. Electrical heating system, chimney, AC, backyard with a garden, parking space for two cars.

Çmimi: 400€

Kontakti: +386 49 705 904

primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »