SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 63 ari trull afer aeroportit te prishtines
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Prill '19
Madhësia :
1 m²
ID e produktit :
190834
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 63 ari trull afer aeroportit te prishtines Çmimi 4000 euro arin.
-posedon dokumentacion te rregullt
-e pershtatshme per banim dhe biznes
-ka qasje ne uj,rrym,kanalizim,internet,telefon,
-tel +383 44 312 317 Kushtrim zogjani
Informata rreth publikuesit
Grand
Prishtinë
049445506
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »