SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vilë 95m² për qira në Sofali
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
190845
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
95+m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi

Vila ndodhet në lagjen Sofali, afër AUK, një zonë shumë e qetë banimi, ndërtimi është i ri, arkitektura dhe organizimi shumë i përshtatshëm dhe modern.

Një shtëpi tre kate me hapësirë banimi prej 95+m² e cila është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dy dhoma gjumi të mobiluar në tërësi, banjo dhe terasë me pamje nga parku i germisë. 

Posedon ngrohje qendrore, kamin, kuzhinë verore, pishinë, hapësirë për sport dhe rekreacion, hapësirë të mjaftueshme parkimi, etj..

Çmimi: 800€ (i negociueshem)

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »