SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 52m² për qira në lagjen Bregu i Diellit
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
52 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
190846
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
52m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dhomë Gjumi

Banesa ndodhet në një objekt afarist-banesorë në rrugën Bedri Shala, një zonë shumë e qetë banimi, ndërtim i ri me arkitekturë dhe organizim shumë modern dhe të përshtatshëm.

Është në katin e tretë (3) të banimit, ka hapësirë prej 52m² e cila është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, një dhomë gjumi të mobiluar në tërësi, banjo dhe terasë. Është e mobiluar tërësisht me mobilie të reja dhe të veçanta. Posedon ngrohje qendrore. Gjithashtu hapësirë parkimi pranë banesës.

Çmimi: 250€

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »