SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 70m² për qira në lagjen Dardania
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
190847
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
70m² • Dhomë Dite • Dy Dhoma Gjumi • Kuzhinë

Banesa ndodhet në një objekt banesorë në afërsi të Postës së Madhe dhe Ambulantës, ndërtim i vjetër me organizim shumë të përshtatshëm, çdo kat ka vetëm dy njësi banesore.

Është në katin e tretë (3) të banimit, ka hapësirë prej 70m² e cila është e ndarë në dhomë dite, dy dhoma gjumi të mobiluara në tërësi, kuzhinë (të ndarë nga dhoma e ditës) të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, banjo dhe dy terasa, gjithashtu posedon dhe ngrohje qendrore me Termokos

Çmimi: 320€ (i negociueshëm)

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »