SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 95m² për shitje në lagjen Bregu i Diellit
Çmimi :
€86,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
190855
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
95 m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi

Banesa ndodhet në lagjen Bregu i Diellit, rruga Hilmi Rakovica, në afërsi të shkollës Ismail Qemaili, në një objekt banesorë shumë funksional. Është në katin e tretë (3) të banimit, të një ndërtese pesë katëshe, e pajisur me lift, gjithashtu posedon leje ndërtimi në emër të pronarit me fletë poseduse kadastrale.

Hapësira prej 95 m², është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dy dhoma gjumi të mobiluar në tërësi, banjo, dhe terasë. Posedon ngrohje qendrore, klimë elektrike, dhe hapësirë parkimi përballë objektit.
Ofrohet e mobiluar!

Çmimi: 86,000€

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoshitje #patundshmeri #realestate
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »