SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shiten 2 Banesa ne Prishtine)387/18
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:17
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
190857
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Banesat ne Prishtine Perball Spitalit Amerikan:
Banesa 1:88 m2 -Sallon,Kuzhine,2 dhoma gjumi,banjo--
Banesa eshte e gatshme per banim me mobilje.
Banesa 2-64.8 m2 -Sallon,Kuzhine,dhome gjumi,banjo.
Banesa nuk eshte e gatshme leshohet ne Nentor 2018.
Banesat kane dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 

Email: ringa1@live.de

FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga  Shitjen e mundson Agjensioni Ringa

Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »