SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 90 m² për shitje në lagjen Bregu i Diellit
Çmimi :
€59,400.00
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
190858
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
90 m² | 2+1 | Kati 9 | 59,400€

○○○

Banesa ndodhet në lagjen Bregu i Diellit, në një objekt banesor atraktiv me arkitekturë bashkohore, i veçantë për nga pamja dhe për nga funksioni. Me organizim dhe hapësira komode për jetesë. Me ambiente të këndshme për pushim dhe relaksim. Mundësi parkimi si brenda poashtu edhe jashtë objektit.
Ndërtim i Kompanisë UniProject, kompleksi banesorë RREZJA gjendet në një lokacion mjaft të mirë në lagjen Bregu i Diellit, rrethuar me hapësirë të madhe gjelbëruese.

Kompleksi ka një arkitekturë shumë të veçantë, ku i është dhënë rëndësi ndriçimit natyral.
Materialet që janë përdorur në këtë objekt janë përzgjedhur me kujdes që t’iu garantojnë cilësi të jetesës.

Banesa është në katin e 9 të banimit. Ka hapësirë prej 90m², e cila është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë dy dhoma gjumi, dy banjo dhe terasë.

Çmimi: 59,400€

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoshitje #patundshmeri #realestate
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »