SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 114 m² për shitje në lagjen Mati 1
Çmimi :
€85,875.00
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
114 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
190862
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
114.5m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Tre Dhoma Gjumi • Dy Banjo

Banesa ndodhet në rrugën Nezir Mujaj, në afërsi të shkollës Pavarësia në një objekt banesor atraktiv me arkitekturë bashkëkohore, i veçantë për nga pamja dhe për nga funksioni. Me organizim dhe hapësira komode për jetesë. Me ambiente të këndshme për pushim dhe relaksim. Mundësi parkimi si brenda poashtu edhe jashtë objektit. Ndërtim i Kompanisë Vëllezërit Asllani, me kualitet ndërtimi të dëshmuar.


Është në katin e pestë (5) të banimit, orientimi Jug-Lindje. Hapësira prej 114.5 m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë, tre dhoma gjumi, dy banjo, një depo dhe dy terasa.

Posedon ngrohje qendrore. Hapësirë të mjaftueshme parkimi pranë banesës/objektit. Afërsia me shkollën fillore dhe ambullantën e bënë këtë lokacion shumë të preferuar.Çmimi: 85,875€

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoshitje #patundshmeri #realestate #banesa
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »