SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) LOKAL në Bregun e Diellit prapa Raiffeisen Bank 100m²
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '18
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
190863
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet LOKALI afarist me Qira në Bregun e Diellit Rr. Norbert Joki, prapa Raiffeisen Bank. Sipërfaqja 100m². Është i ndarë në dy pjesë, posedon Depo, Banjo, alarm sigurie.

Lokali është me dy hyrje, dhe i përshtatshëm për shumë lloje veprimtarish si: Zyre, Ordinancë, Call Center etj..

- Çmimi 500 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+38344108703
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »