SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet shtepia 430m2 ne shitje ne lagjjen Qendresa !DELTA
Çmimi :
€279,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
430 m²
Viti i ndërtimit :
2009
ID e produktit :
190864
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtepia 430m2 ne shitje ne lagjjen Qendresa ne Veternik.
Shtëpi eshte e dizajnuar për jetesë të standardeve amerikane; lagjja Qëndresa, Veternik
Pozicioni në Qëndresë - më i miri në të gjithë lagjen.

Në 430 m2 banimi bruto, përfshihen si më poshtë
- Dhomë multi-funksionale për qëndrim ditor (sallon) me kaminë dhe pamje fantastike në kopsht dhe horizontin jugor.
- Kuzhinë të madhe në hapësirë me kënd për shuajtje
- Trapezari ndërlidhëse ndërmjet kuzhinës dhe sallonit për drekë/darkë
- Zyre - dhomë pune - me hyrje të veçantë në objekt.
- Pesë (5) dhoma të fjetjes - secila me banjo të veçantë dhe ballkon të veçantë (të mëdhaja) Një në kat të poshtëm dhe katër në kat të sipërm.
- Dhomë për larje rroba / hapësirë për saunë
- Dhomë për utilitietete - shpajz/bojler qëndror, nxemje elektrike etj
- Ca 100 m2 terraca dhe ballkona në të dy katet
- Garazhe - 1 të mbuluar dhe 1 të hapur
- Kopsht mbi 530 m2 në trualli total brut = 780 m2

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »