SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 99m² për shitje në lagjen Mati 1
Çmimi :
€79,200.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
99 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
190865
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
99m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Tre Dhoma Gjumi

Banesa ndodhet në një objekt afarist-banesorë në rrugën Ahmet Korenica, ndërtim i ri me arkitekturë moderne dhe organizim shumë të përshtatshëm, ndërtuar nga Arti Group.
Është në katin e pestë (5) të banimit, të një ndërtese pesë katëshe, e pajisur me lift dhe me video-monitorim rreth ndërtesës.
Hapësira prej 99 m², është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë, tre dhoma gjumi, dy banjo, dhe dy terasa.
Posedon ngrohje qëndrore me sistem elektrik.

Banesa ofrohet për shitje e pamobiluar!

Çmimi: 79,200€

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoshitje #patundshmeri #realestate
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »