SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 70m² për qira në lagjen Mati 1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
190867
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
70m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dhomë Gjumi

Banesa ndodhet në një objekt afarist-banesorë në rrugën Muharrem Fejza, ndërtim i ri me arkitekturë moderne dhe organizim shumë të përshtatshëm, ndërtuar nga Pozhegu Brothers.

Është në katin e parë (1) të banimit, ka hapësirë prej 70m² e cila është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dhomë gjumi të mobiluar në tërësi, banjo dhe terasë, posedon dhe ngrohje qendrore.

Banesa është e përshtatshme edhe për aktivitete biznesore.

Në kuadër të kësaj oferte përfshihet edhe garazha për një veturë!

Çmimi: 300€ (i negociueshëm)

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com


#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »