SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 300m² për qira në lagjen Kalabria
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
190868
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
300m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • 3 Dhoma Gjumi

Shtëpia ndodhet në lagjen Kalabria (Emshir) mbrapa Fakultetit të Bujqësisë, ndërtim i ri me arkitekturë moderne dhe organizim shumë të përshtatshëm.

Hapësira prej 300m², është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, tre dhoma gjumi të mobiluara në tërësi, dy banjo, depo dhe dy terasa njëra në katin e dytë 20m².

Ofrohet e mobiluar dhe posedon: TV, rrjet kabllor, ngrohje qendrore, kamin, klimë elektrike, gjenerator, oborr dhe hapësirë të gjelbëruar, garazhë, gjithashtu hapësirë parkimi për dy vetura brenda në oborr.

Çmimi: 1000€ (i negociueshëm)

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »