SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 73m² për shitje te Parku i Qytetit
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
73 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
190872
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
73m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi

Banesa ndodhet në një objekt banesorë shtatë katësh në afërsi të Parkut te Qytetit, një zonë e qetë dhe shumë e përshtatshme banimi, ndërtim i ri me arkitekturë dhe organizim shumë modern dhe funksional.

Është në katin e pestë (5) të banimit, hapësira prej 73m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dy dhoma gjumi të mobiluara në tërësi, një banjo dhe terasë. Është e mobiluar tërësisht me mobilje të reja dhe në menyrë të veçantë. Posedon ngrohje qendrore. Gjithashtu hapësirë parkimi pranë banesës.

Çmimi: 65,000€

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoshitje #patundshmeri #realestate
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »